W Japonii triumfują namioty do pracy zdalnej

W Japonii triumfują namioty do pracy zdalnej
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Praca zdalna nie dla każdego jest wymarzonym rozwiązaniem. Niektórym sprawia wiele trudności. Japończycy, aby sobie z tym poradzić, postawili na namioty do pracy zdalnej. 

Niewielkie czarne namioty Bocchi Tent produkowane przez Bauhutte mają zapewniać japońskim pracownikom minimum prywatności podczas pracy w systemie home office. Oferta skierowana jest do tych osób, które w warunkach pracy zdalnej nie są w stanie skupić się w obecności domowników lub czują się skrępowani podczas wykonywania powierzonych im zadań. Sama nazwa jest znacząca – Bocchi, czyli ‘’całkiem sam’’.

Firma Bauhette, która dużo zyskała podczas epidemii, wcześniej specjalizowała się przede wszystkim w wytwarzaniu mebli i akcesoriów dla graczy. Potrzeba i zapotrzebowanie na nietypowe rozwiązania sprawiły, że dokonała przebranżowienia, dzięki któremu udało jej się zrobić świetny interes. Sam namiot składa się z materiału, którego nie potrzeba w zasadzie mocować. Nie ma też podłogi, więc zaraz po rozpoczęciu pracy wystarczy się nim nakryć.

Zdjęcie główne artykułu: Designed by Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*